Błękit to kolor nieba - Katarzyna Kołeczek

by - sierpnia 21, 2017


Błękit to pełna wolność 

Pastelowy odcień niebieskiego, zwany ogólnie błękitem to jeden z najmodniejszych kolorów tego sezonu. W psychologii przypisuje mu się właściwości kojące, wyciszające i pomagające ujarzmić nerwy i wyciszyć się. W symbolice jest to nie inaczej jak kolor nieba - symbolizuje wolność, lekkość i harmonię człowieka samego ze sobą. Jeśli chodzi zaś stylizację, jest to kolor chłodny - doskonale pasować będzie zarówno blondynką o chłodnym typie urody, przepięknie jednak kontrastować będzie również ze słoneczną, karmelową opalenizną i pióropuszem ciemnych, gęstych loków.
Wolność błękitu w modzie polega na jego wszechstronności. Jeśli zależy nam na stonowanym, eleganckim looku najlepiej połączyć go z minimalistyczną bielą bądź szarością. Błękitny total look sprawdzi się równie doskonale. Jeśli jednak zależy nam na bardziej efektownym wyglądzie, błękit będzie świetnie korespondował z dodatkami o mocnym akcencie kolorystycznym. Doskonale wygląda z amarantem, granatem i wszelkimi cytrusowymi odcieniami. Nie znaczy to jednak, że nie można błękitu zestawiać z innymi pastelami - przepięknie wypadnie w towarzystwie mięty,  jasnego różu czy lilac. #freedom

"Błękit to kolor nieba. Kolor wolności. To właśnie wolność wyboru nas definiuje." mówi Katarzyna Kołeczek, aktorka filmowa, teatralna oraz ambasadorka marki Rina Rossack, prezentując jeden z t-shirtów z lini #colorsofrina. 

Katarzyna jest aktorką o wielu twarzach. Znana z prowadzenia wielu ogólnopolskich wydarzeń rozrywkowo-kulturalnych oraz ze swojego monodramu "Co modna Pani wiedzieć powinna?" twierdzi, że właśnie aktorstwo dało jej wolność jaką jest zabawa wizerunkiem. "Za to właśnie kocham aktorstwo - mogę decydować kim dziś zostanę, w kogo się wcielę na scenie. Czy w żonę doskonałą. Czy w zmysłową kochankę. Zbuntowaną i niepokorną wojowniczkę. Czy po prostu zakochaną dziewczynę? Jest tyle możliwości. Grunt to mieć wolność wyboru. Kobieta musi być wolna. A ja - jestem kobietą." Nie dziwi wieć, że ukochaną barwą artystki jest właśnie błękit. Zatem - drogie Panie, wznieście się ponad konwenanse, prosto do nieba, żeby poczuć prawdziwy #freedom !

- MaksymilianSesja wizerunkowa marki Rina Cossack.
Ambasadorka: Katarzyna Kołeczek
Fryzury: Konrad Fado
Makijaż: Emi Noremberg
Zdjęcia/Film: Maximilian Ławrynowicz

You May Also Like

0 komentarze