Kobalt to siła - Justyna Żmijewska

by - maja 17, 2017


Kobalt to nowa czerń

Kobalt to kolor siły. Symbolizuje wytrwałość i determinację. Działa ożywczo na umysł, pobudza wyobraźnię i skłania do twórczego myślenia - tak przynajmniej postrzegany jest w teorii. Jeśli chodzi zaś o modę, kobalt jest idealnym partnerem każdej kobiety -  możesz połączyć go praktycznie ze wszystkim. Jest uniwersalny i pasuje do większości palety barw, doskonale komponuje się zarówno z jasną, bladą karnacją jak i muśniętą słońcem, brzoskwiniową opalenizną.

Nie ważne czy jesteś blondynką, szatynką czy płomiennowłosą rudą. Kobaltowa marynarka będzie doskonałym tłem dla wszystkich tych odcieni. Możesz połączyć ją z czarnymi spodniami lub małą czarną - zyskasz wtedy efekt kobiecości i naturalności. W zależności od tego co ubierzesz pod marynarkę możesz uzyskać całe szerokie spektrum stylizacji. Nie bez kozery kobaltowy nazywany jest "nowym czarnym".


Kobalt świetnie łączy się z innymi energizującymi barwami - doskonale czuje się np. w towarzystwie koloru malinowego czy turkusowego. Jeśli zależy Ci na bardziej stonowanym efekcie, połącz go z piaskowym beżem czy nieśmiertelną czernią. Jeśli chodzi zaś o biżuterię, nie ważne czy zdecydujesz się na złote czy srebrne dodatki - oba metale szlachetne wyglądają w jego towarzystwie doskonale!

Mariaż barwny nie jest jednak regułą - kobaltowy przepych total look to kolejna propozycja - zadbaj jedynie, aby poszczególne części garderoby delikatnie różniły się intensywnością koloru - wtedy ekstrawagancki, modowy look masz w kieszeni. Jeśli jednak wolisz minimalizm, proponujemy dopasowaną, stylową sukienkę - z zestawieniu z cielistymi rajstopami i prostymi, beżowymi szpilkami uczynisz z niej klejnot koronny twojego looku i jednocześnie optycznie wydłużysz nogi!


#power

"Siła drzemie w każdej z nas". Justyna Żmijewska - Dyrektorka i Główny Projektant marki Rina Cossack, z radością prezentuje nową linię bawełnianych t-shirtów z nadrukami o prostym, szczerym komunikacie -  słownym i barwnym. 

Kobalt to siła. A siła, jest kobietą. To ona napędza nas do działania. Utrzymuje na raz podjętej ścieżce. W kobaltowych kreacjach Projektantka czuje się kobieco, pewnie i zmysłowo. Dlatego z taką ochota stawia na tę barwę w swoich kolejnych projektach.  Jak sama mówi: "Przez cały okres mojej pracy staram się o to, aby każda z moich klientek czuła się w moich sukienkach wyjątkowo, pięknie i pewnie. Moje projekty tworzę dla stuprocentowych kobiet, ponieważ sama taką kobietą jestem. Kobalt to mój ukochany kolor - kolor siły, determinacji, uporu w dążeniu do celu, nie poddawaniu się presji innych, dążenia do perfekcji i przede wszystkim ogromnej dumy z bycia tym, kim się jest." Drogie Panie! Bądźcie dumne z tego, kim jesteście! Każdego dnia wyglądajcie pewnie, kobieco i elegancko. Postawcie na kobalt i na kobiecy #power !
- Maksymilian
Sesja wizerunkowa marki Rina Cossack.
Ambasadorka: Justyna Żmijewska
Fryzury: Konrad Fado
Makijaż: Emi Noremberg
Zdjęcia/Film: Maximilian Ławrynowicz

You May Also Like

0 komentarze